Parę słów o firmie

Jestem właścicielem młodej firmy w branży górniczej nastawionej na dynamiczny i nowoczesny rozwój. Świadczę kompleksową pomoc przedsiębiorcom działającym w górnictwie odkrywkowym na każdym etapie ich działalności, od momentu planowania inwestycji, aż po jej zakończenie. Przygotowuję wszystkie potrzebne dokumenty i osobiście zajmuję się dostarczaniem ich do stosownych instytucji, odciążając Przedsiębiorców od obowiązków urzędowych.

Zajmuję się prowadzeniem ruchu zakładów górniczych, nowoczesnym i ekonomicznym prowadzeniem eksploatacji w oparciu o nowoczesne osiągnięcia informatyczne.

W naszej firmie otrzymają Państwo pełen zakres usług związanych z działalnością w zakresie górnictwa odkrywkowego.

Nasze atuty

  • Naszym atutem jest specjalizacja  i ukierunkowanie na górnictwo odkrywkowe, dlatego jesteśmy profesjonalistami w swojej branży i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
  • Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę z uprawnieniami górniczymi i geologicznymi i z wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem w branży.
  • Posiadamy kompleksowy sprzęt do poszukiwania i badań laboratoryjnych złóż kruszyw naturalnych.
  • W naszej ofercie znajdziecie Państwo innowacyjną metodę wizualizacji przestrzennej złoża, dzięki której planowanie eksploatacji pozwala na ekonomiczne zarządzanie złożem.

Wizualizacja 3D złoża